Ultramar Tıbbi Görüntüleme Merkezi Doktorlarımız

 

Dr. Tuğra TACAL

Tuğra TACAL 1964 yılında Giresun'da doğdu. Ankara Atatürk Anadolu Lisesini bitirdi. Fakülte eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde gerçekleştirdi. Radyoloji uzmanlığını bu üniversitenin radyoloji ana bilim dalından 1993 yılında aldı.

1992 yılında ABD'de Washington Üniversitesi, Saint Louis Radyoloji bölümünde gözlemci statüsünde çalıştı.1995 yılı sonuna kadar Hacettepe Üniversitesinde uzman doktor olarak çalıştı.

1995 yılı sonunda Ultramar Tıbbi Görüntüleme merkezinin kurucu ortaklarından oldu.Çalışmalarını o zamandan beri bu merkezde sürdürmektedir.Türk radyoloji derneği (TRD) ve Giresun sağlık eğitim ve sosyal dayanışma vakfı (GİRSEV) ve Kuzey Amerika Radyoloji Topluluğu (RSNA) üyesidir.


 

 

Dr. Ebru Eda GEBEŞOĞLU

Ebru Eda GEBEŞOĞLU 1979 yılında Kayseri’de doğmuştur. 1996 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş ve Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır.

2003 yılında Akdeniz Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı’nda ihtisas yapmaya hak kazanmış, 2009 yılında radyoloji uzmanı ünvanını almıştır.

2009-2012 yılları arasında Kahramanmaraş Yenişehir Devlet Hastanesi’nde devlet hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiştir.

2012-2013 yılları arasında Ankara’da bulunan İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nde çalışmıştır.

2013-2017 arasında ise Ankara’da Koru-BR Care Sağlık Grubu’na bağlı Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nde 3.5 yıl süre ile Mesul Müdür ve radyoloji uzmanı olarak görev yapmıştır.

2017 Şubat ayından beri Ultramar Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nde çalışmaktadır.

İyi derecede İngilizce, orta seviyede Fransızca. başlangıç düzeyinde Yunanca bilmektedir.


 

 

Dr. Emil ABDULLAYEV

Dr. Emil Abdullayev 2008 yılında Azerbaycan Tıp Universitesini bitirmiştir.

2012 yılında Türkiyede STS ve TUS sınavlarını kazanmıştır. 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi  Radyoloji Bölümünden Radyoloji Uzmanlığı almıştır.

2017 yılında Ultramar Tıbbi Görüntüleme Merkezinde çalışmaya başlamıştır. Çalışmalarını bu merkezde sürdürmektedir.

Türk Radyoloji Derneği (TRD), Türk Manyetik Rezonans Derneği (TMRD) Avrupa Radyoloji Derneği ve Kuzey Amerika Radyoloji Topluluğu (RSNA) üyesidir.